Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt olyan aki úgy ment...

Van itt olyan aki úgy ment (műszaki) mérnöknek, hogy nem volt zseni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 15. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell zseninek lenni hozzá, hogy elvégezze az ember. Elég, ha kitartó és szorgalmas.
2014. aug. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én BME-ÉMK-s vagyok, rajtam kívül elég sokan vannak így a karon/egyetemen, sőt...
2014. aug. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A mérnökök nagy része tucatember, akik tucatproblémákat oldanak meg, nem kell ettől félni. Ha matematikából tök hülye vagy, akkor nem biztos, hogy ezzel kell szenvedni, de ha hagyod, az egyetemek beléd verik, ami kell. Inkább a zsenik vannak nehéz helyzetben, a jelenlegi magyar felsőoktatás nem valami hatékony a tehetséggondozásban.
2014. aug. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tehát, ha átlagos matekos vagyok (tanulással és gyakorlással általában megértem a feladatokat) és nincs különösebb tehetségem a reáltantárgyakhoz akkor tanulással elvégezhető?
2014. aug. 16. 08:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. Csak készülj rá, hogy sokat kell majd tanulni, hogy megértsd a dolgokat. Ez így megy, ne akard megkerülni, mert akkor nehezebben kapsz munkát.
2014. aug. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!