Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » én egy 20 éves lány vagyok!...

én egy 20 éves lány vagyok! 18 évessen ott kellett hagynom az iskolá sikeres esti éretségi tanfolyam után, van esélyem el menni egyetemre? T!

Figyelt kérdés
2014. aug. 18. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyesírással kizárt!
2014. aug. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
telefonról vagyok,sok mindent nem enged,vagy nem engedélyezi amit szeretnék
2014. aug. 18. 14:20
 3/5 pokiloki ***** válasza:
0%
NA bumm megint ez a helyesírásos zabla :D. Nekem a érettségin levonták a 15 pontot helyesírásra és mégsem vagyok hülye, Sőt van olyan nem 1 barátom akinek igen sok pontot vontak meg tőle , de BUMMM egyik éppen építészmérnökin 5.évét kezdi másik meg orvosin van. XD. És a kérdezőnek az válaszolom h igen , de nem tudom milyen lett a érets. eredményed. Ha kell segítség privátban irj mert nem keresek visza a kérdésekben.
2014. aug. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha te hiszel magadban, és a pontszámod is megvan, akkor igen, van esélyed.
2014. aug. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Okostelefonnak hülye gazda... Persze, nem engedi, hogy helyesen írj le szavakat, magától duplázza meg a betűket ott ahol, nem kellene és magától vesz el betűket olyan helyről, ahol duplán kellene szerepelniük.

Pokiloki nevű felhasználónak is gratulálni tudok, jól átjött az értelmi színvonala.


Kérdésre válaszolva: igen, van esélyed egyetemre menni, ajánlom a felvi.hu oldalt, ahol tudsz tájékozódni felvételi követelményekkel kapcsolatban. Ha megvannak a követelmények, elég pontod van, akkor mehetsz egyetemre, ott nincs korhatár.

2014. aug. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!