Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az érettségi eredményem mit...

Az érettségi eredményem mit árul el rólam?

Figyelt kérdés

Magyar 66% (4)

Történelem 60% (4)

Földrajz 50% (3)

Matek 32% (2)

Német 25% (2)


Persze ezen még lehet javítani, de mindettől függetlenül szerintetek ez milyen eredmény?


2014. aug. 20. 13:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon rossz...

A két legjobb eredményed duplázásával sem éred el az idei minimumot egyetemre és ha minden igaz jövőre tovább emelik a határt.

2014. aug. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Ez olyan eredmény, amivel már lehet, hogy nem írnám bele az önéletrajzomba, hogy érettségivel rendelkezem.
2014. aug. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Miért? Ha dolgozni megyek valahova, ott senki nem kérdi meg tőlem hogy milyen lett az érettségim, csak hogy megvan-e! Nem de?
2014. aug. 20. 13:42
 4/14 A kérdező kommentje:
És mint mondottam volt, van javító érettségi is a világon!
2014. aug. 20. 13:44
 5/14 anonim ***** válasza:

Igazából jó lenne tudni, hogy közép vagy emelt érettségit tettél az egyes tantárgyakból, de a jegyekből ítélve mindegyik középszintű.

Egyébként a magyar és a töri elmegy, a föci jobban is sikerülhetett volna egy kis készüléssel. A matekot elfogadom, nem mindenkinek megy. De a német katasztrofális. Ha azt a nyelvet választottad érettségi tantárgynak, ami jobban megy, akkor ez szörnyű eredmény. Legalább egy nyelvet tanulj meg normálisan! Ez még egy alapfokú nyelvvizsga szintél is alacsonyabb.

2014. aug. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Amúgy már egyszer kiírtad a kérdést, nem lesz más a válaszolók véleménye..

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..

2014. aug. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen, elismerem a német valóban vérlázítóan rossz, de mentségemre szolgáljon hogy a szóbelinél rettenetesen izgultam, és minden szót elfelejtettem az adott tételről! :( Mert egyébként az évközi feleleteim leginkább 4-esekre sikerültek, a szóbeli tételekből.
2014. aug. 20. 13:47
 8/14 anonim ***** válasza:
nem azért de sztem minimális tanulással a rosszabb képességűek érnek el ilyen eredményt(legalább is nálunk)
2014. aug. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Azt, hogy lusta vagy. Nekem ennél is rosszabb lett, sokkal. Múlt évben viszont eldöntöttem, hogy fősuliba akarok menni és újraérettségiztem matekból és angolból.

Matekom eredeti: 28%, most 93%, angol eredeti: 26%, most 91%. Most kezdek szeptemberben fősulin.

2014. aug. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, ilyen konstruktív válaszokra vártam eddig! :D De már megnyugodtam, mert pár helyről önigazolást nyertem! Egyébként meg aki azt üzeni hogy ilyen eredménnyel föl sem tüntetné az önéletrajzban azt hogy egyáltalán van érettségije, azt elküldöm olyanokhoz, akik vagy 3 tárgyból megbuktak érettségin! Azoknál kopogtasson! Mert én ismerek olyat! És igen, én is mindenképp akarok, és fogok is javítót tenni, mer igen, én is szeretnék egyetemre menni! :)
2014. aug. 20. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!