Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan válthatnék minnél...

Hogyan válthatnék minnél gyorsabban iskolát?

Figyelt kérdés

a lehető leggyorsabban szeretnék iskolát váltani.egy olyan suliba vettek fel ahol tele vannak bűnöző alkat kisebbségi tele piercing, tetkó diákokkal stb.. ismerőseimtől olyat is hallottam hogy az órán füveznek a tanárokat meg nem is érdekli.minimum szerintem kirabolnak.én leszek kb az egyedüli nem bűnöző kinézetű ember a beíratkozás alapján..van bármiféle mód még iskolakezdés előtt váltani vagy legalább van rá valami mód ? köszi a segítséget !

15/F



2014. aug. 23. 01:31
 1/2 Argloss ***** válasza:

A szüleid elbattyognak egy másik iskolába és ha ismerik az igazgatót, akkor megoldják a dolgot. Ha elég jók a jegyeid, akkor nem is feltétlenül kell ismeretség. Te magadnak nem tudod elintézni.

A pletykák sokszor nem szoktak igazak lenni, de ha komolyan veszed ezeket, akkor miért is jelentkeztél abba az iskolába?

2014. aug. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
semelyik sulival nincsenek kapcsolataink..jegyeim átlagosak van 5ös től 1-es ig vegyesen.diszkalkuliám van ezért nem vettek fel a másikba..
2014. aug. 23. 02:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!