Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi legyek? Hova menjek továbbt...

Mi legyek? Hova menjek továbbtanulni?

Figyelt kérdés
Már 4 osztály óta kitűnő vagyok de előtte is csak 1-2 négyes volt a bizimben és most 7-ben is biológiából volt egy négyesem.Szüleim szerint gyerekorvosként tanuljak tovább de engem a jogászat és a könyvelőség is érdekel.Szerintetek melyik a jobb,legkeresettebb és jól megfizetőd? Lécci ha tudsz akk ajánjál hozzá egy jó sulit is.Köszi pusz
2010. jan. 15. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
könyvelő!!!!
2010. jan. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Könyvelés.


Bár, könnyen megunható a dolog, de sokat lehet keresni vele. Hallottam olyanról, hogy bár ez a munka jól jövedelmező, mégis váltott valaki egy kevésbé jól jövedelmező munkára...


Jogásznak lenni uncsi dolog.

2010. jan. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre térj vissza olyan 11. környékén. Addig rengeteget fogsz változni...
2010. jan. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne legyél orvos, ha pont bioszból van 4esed, és teljesen más irány érdekel!

Édesanyám könyvelő, nagyon sok álláslehetősége lenne, de ha egyedüli fizetéséből kellene megélnünk, nagyon nehézkes lenne...

Tényleg ráérsz még gondolkozni ezen, az a lényeg, hogy erős gimibe menj!

2010. jan. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!