Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakon lenne érdemes...

Milyen szakon lenne érdemes továbbtanulnom?

Figyelt kérdés

Most leszek végzős de nincs nagyon ötletem, hogy merre tovább. Humán tárgyakból, főleg angolból vagyok a legjobb és van már egy 67%os közép föci és egy 90%os emelt angol érettségim. angolból, magyarból és töriből 5ös voltam eddig, de sajnos a matekból mindig 2/3, 11.be 2es

szerintetek milyen szakra vennének fel?



2014. aug. 25. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy szinte semmit nem írtál magadról, csak a gimnáziumi eredményeidről, az pedig semmit nem mond arról, mit KELLENE csinálnod. Egy kicsit többet kellene írnod magadról, főleg elképzelve, milyen munkát is csinálnál szívesen, vagy keressél néhány tesztet azi nterneten.
2014. aug. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennyi infóból mindenképp csak az anglisztikát tudom javasolni. Fejtsd ki bővebben ezt.
2014. aug. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

90%-os emelt angol gyönyörű, én is most fogok végezni és emeltezni is angolból, nekem is kéne egy ilyen szintű emelt érettségi.

Nézegess szakokat, amik érdekelnek, pl jog, pszichológia, nyelvek, aztán nézd meg mennyire keresettek, és ezalapján dönts. Idegenek nem tudják megmondani, miben lennél a legjobb.

2014. aug. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!