Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tudnék gyakorolni...

Hogyan tudnék gyakorolni felvételire? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Tizennégy éves lány vagyok, most megyek nyolcadikba. Nagyon jó gimnáziumokat néztem ki, de félek, hogy nem lesz megfelelő a központi felvételim eredménye, noha jeles az átlagom. Amikor hatodikos voltam, hatvanegy pontos felvételit írtam, és ez rettentően kevés, ráadásul nyolcadikban sokkal nehezebbek a tesztek. Ha esetleg hetvenöt-nyolcvan pont körül lenne, annak már nagyon örülnék.

Egy ilyen szintű felkészülés körülbelül mennyi időt venne igénybe hetente, vagy akár naponta? Milyen típusú feladatsorokon gyakoroljak? Valami útmutatás, hogy mi várható? Esetleg készségfejlesztő feladatok is jöhetnek. Linkeknek nagyon örülök. :)



2014. aug. 25. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a legcélszerűbb, ha ezzel a kérdéssel a matematika tanárodat keresed meg. Valószínűleg ő egyébként is készítene Titeket külön, viszont így esetleg szívesen segít neked később is, nem csak egy-egy feladatsort odaadva.
2014. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A neten megvannak az előző évi felvételik sok sok évre visszamenően. Pár éve amikor én felvételiztem ezeken gyakoroltunk és nagyon hasonló típusú feladatok lesznek. (sokat soha sem változtatnak.) Egyébként ne izgulj még nagyon sok időd van felkészülni. Ennyi idő alatt még 90 pontosat is írhatsz. :)
2014. aug. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!