Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Üdv, jövőre érettségizek és...

Üdv, jövőre érettségizek és tanácstalan vagyok, hogy hogyan tovább. A bmn-n gondolkodtam, hogy mondjuk logisztikai mérnöki szak tetszene, de nem sok mindent tudok róla sajnos, vélemények, tapasztalatok esetleg valakinek erről a szakról?

Figyelt kérdés

Mennyire nehéz? (matek, fizika...)

Mennyire hasznos? Megéri e ezt tanulni?



2014. aug. 26. 02:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Hasznosnak hasznos, elhelyezkedni szerintem el lehet vele, de mire elvégzed addigra megőszülsz. Közlekkaron van, és hiába nem lesz belőled hardcore tervezőmérnök, attól még ugyanúgy meg kell csinálnod a hő- és áramlástan, gépelemek, stb. fincsi tárgyakat, ami tapasztalatom, és ismerőseim tapasztalata alapján a BME legeslegdurvább tárgyai között van. Sok-sok értelmes, iparban már egyetem alatt elhelyezkedő barátom csúszott éveket ezeken.


Szóval nehéz, de megéri. Ha vág az eszed és szorgalmas vagy, akkor menni fog.

2014. aug. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!