Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kinek hogy sikerült a matek...

DDDDani kérdése:

Kinek hogy sikerült a matek pótvizsga?

Figyelt kérdés

2014. aug. 26. 10:14
 1/4 anonim válasza:
Én nyelvtanból voltam, nekem egész jól (írásbeli) ! :) Remélem nektek is. 10. osztály
2014. aug. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Sajnos, lány lètemre, szègyenszemre meghúztak. Az egèsz nyaramat vègigtanultam, de volt mièrt magolnom. Èppenhogy ma engedtek át kilencedik osztályba a matematika pótvizsga sikeres teljesítèse után. Szorongós vagyok, de megúsztam heves szívdobogással ès fokozott zihálással. Mielőtt megírtam volna a vizsgát, ittam egy "kőművesek acktimeljèt", azaz egy kis visszataszító, pocsèk ízű szíverősítőt. Valahogy mègis segített megnyugodnom. A vizsga közben már jobban èreztem magam ès a szóbelinèl sem akadtam el az anyagban.
2014. aug. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
gratulálok,énis átmentem:)17/F
2014. aug. 27. 22:07
 4/4 anonim válasza:
Első, két tantárgyból sikerult :D grat nektek is
2014. aug. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!