Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Legjobban megfizetett szakmák?...

Legjobban megfizetett szakmák? Ahol kreatívnak és, persze okosnak is kell lenni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 26. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fizikus, vegyész, biológus, matematikus, gépész-, villamos-, vegyész-, mechatronikai-, építő-, építészmérnök, orvos. Persze külföldön és jó helyen pl. CERN.
2014. aug. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem teljesen ilyenre gondoltam...vlm olyan kéne, ami picit jobban a tervezéssel kapcsolatos, de van rá kereslet!
2014. aug. 26. 18:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hol akarsz jobb tervezőt egy mérnöknél?
2014. aug. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
xD
2014. aug. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igenis pl. lehet "jobb tervező a mérnöknél"! S ha aránylag nincs használható ötleted,akkor inkább ne kommentelj! kösz
2014. aug. 26. 23:34
 6/7 anonim válasza:
Minden szakmához kreatívnak kell lenni,ez így nagyon tág. Mire gondolsz? Építész? Értékesítő? Cukrász? Mind szép szakma,mindbe lehet jól keresni ha ügyes és kreatív vagy. Én pl. közgazdász vagyok,állami cégnél és igen kreatívnak kell lennem,hogy mit terjesztek fel (költségvetést), ha azt jóváhagyják beosztani, szükség esetén csoportosítani..stb.
2014. aug. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kreatív, okos és kelendő, ez mind ráillik a legtöbb mérnöki szakra.

Kreatív, igen, nézz szét magad körül.

Okos, igen, nézd milyen elvárások vannak pl. a BME-n, ezen felül egy mérnöknek nagy felelőssége is van.

Kelendő, igen, nézd meg az álláspiacot.


Ezen felül pedig a mérnököket mindenhol jól megfizetik.


Tehát az elvárásaid a legtöbb mérnöki szakkal egybevágnak.

2014. aug. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!