Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki segítene a pontszámítás...

Valaki segítene a pontszámításban?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a 12. évfolyamot, és az eddig megszerzett pontjaim érdekelnének

-Szóval 11. év végén: nyelvtan:5, irodalom:5,töri:4,matematika:4, angol:5, biológia:5

-Letettem közép szinten az érettségit angolból 89%-ra, majd egy évvel később emelet szinten 58%-ra(itt azt hiszem ezért jár az 50+ pont).

-Illetve van egy középfokú nyelvvizsgám, ami ugye 28+ pont...

A suliban senki se képes elmagyarázni, engem pedig nagyon érdekelne, felvin pedig be kellene írnom a még nem létező érettségi eredményeimet is :/

Előre is nagyon szépen köszönöm!



2014. szept. 2. 14:16
 1/1 anonim ***** válasza:

ezt így nem lehet kiszámítani azért sem, mert pl. ha olyan szakra mész, ahol emelt angol a követelmény, akkor a nyelvvizsgádért járó 28 pontot /ha az angol nyelvvizsga/ nem is tudod érvényesíteni.

Ne legyél már olyan értetlen és senki se jós!

2014. szept. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!