Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki a videóklipet kitalálja...

Aki a videóklipet kitalálja és megvalósítja az ugyanaz az ember, vagy az két külön foglalkozás?

Figyelt kérdés
Minden álmom az, hogy egyszer ebből élek meg, hogy videóklipeket csinálok, de nemtudom hogy akkor most rendezőnek kéne tanulnom vagy valami látványtervezőnek, esetleg animáció készítő vagy valami hasonló szakon, mert én nem mások ötleteit szeretném megvalósítani, hanem az enyémeimet. Tudom hogy ez egy felettébb nehéz út lesz (lenne), hogy én ebben a szakmában nevet szerezzek, de ez minden álmom és ha meg sem próbálom akkor sose tudom meg hogy sikerült/sikerülhetett e volna. Előre köszönöm a válaszokat :)

2014. szept. 3. 22:22
 1/1 anonim válasza:
A kérdésedre a válasz. Aki a videót kitalálja az szerintem a rendező, aki felveszi az meg az operatőr(kamerás), aki ezt összerakja egy videóklippbe, vagyis összevágja, nos az a vágó. Igen, lehet egyszerre mind a három. Sokan csinálják így. Én is, de annyi a különbség, hogy én nem cégnek dolgozok vagy ilyesmi. A suliba készítem, rendezvényekről, esetleg pályázatokra, versenyekre. Ha van kedved erről dumálni írj rám privátba. :)
2014. szept. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!