Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Rendészeti szakközépiskola,...

Rendészeti szakközépiskola, továbbtanulás? Bővebben Lent!

Figyelt kérdés
2013 júniusában középfokú érettségit raktam le de nem mentem tovább tanulni különböző anyagi okok miatt. Most hogy a devizahiteleket bankok átszámítják és remélhetőleg javul a helyzet szeretnék tovább tanulni jövőre és nagy álmomat megvalósítani hogy rendőr legyek. Nem vagyok pár dologgal tisztában pl ezzel a ponthatáros dolgokkal hogy ez hogy is megy, elég jó e az érettségim hozzá? Magyar nyelv és irodalom 4, történelem 4 többi meg 3-as. Szszb megyében lakok , lakóhelyemhez közel melyik iskolába lenne érdemes jelentkezni? 22 éves vagyok (jövő ápr-ban töltöm a 23-at ) beleférek még a korhatárban vagy mennyi a maximális korhatár amivel lehet jelentkezni ? Gyerekkoromban volt egy Rosszindulatú megbetegedésem ( 15-16 évesen) azóta is teljesen egészséges vagyok,tünetmentes, ezzel a volt betegséggel lehetne valami gond jelentkezésnél? Kizáró ok e lenne vagy sem? Érdemes lenne vagy egyáltalán el lehetne ezt titkolni hogy ilyen betegségem volt valaha? Semmiben sem gátol nincs maradandó nyoma. Hozzáértők válaszát várom amit előre is köszönök!!

2014. szept. 6. 11:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!