Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetem mellett dolgozni, és...

Egyetem mellett dolgozni, és abból fizetni a tandíjat?

Figyelt kérdés

Ebben a tanévben fogok érettségizni, és amilyen szakot kinéztem (közgazdaságon belül: pénzügy&számvitel / kereskedelem&marketing) ott nagyon magas az államilag támogatott ponthatár..

Esetleg gondolkodom azon, ha nem jön össze, egyetem mellett dolgoznék. A lényeg, hogy mindenképp menni szeretnék egyetemre. Esetleg tapasztalatokat szívesen fogadnék! :)



2014. szept. 6. 11:54
 1/1 *Victorique* válasza:
100%

Attól függ, mennyi a tandíj félévente. Suli mellett azért nem tudsz teljes állást vállalni, kevesebb meg nem lesz elég, ha otthonról is nem segítenek.

Viszont, ha jól emlékszem, nálunk úgy volt, hogy tanulmányi átlag alapján át lehetett kerülni államilag támogatottba, de így is minimum 1 félév (lehet, hogy több ezt nem tudom, kérdezd meg az egyetemen) fizetős.

2014. szept. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!