Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit lehet továbbtanulni ha jó...

Mit lehet továbbtanulni ha jó vagyok matematikából?

Figyelt kérdés

Gimis vagyok, 2 évem van érettségiig, matek a kedvencem és értem is. Érdekes történet ez amúgy, mert általános iskola hatodik osztályába majdnem megbuktam belőle. Aztán annyira rákapcsoltam, hogy én lettem az osztály legjobbja.

Mindig is érdekelt a matek, az érettségi sem lesz probléma szerintem. Csak fogalmam sincs, hogy egyetemen mit lehet vele kezdeni. Gondolom jó mellé valamit tanulni, pl info vagy fizika, stb.. Viszont fizika nem igazán érdekel és a tanár is olyan, hogy alig tud valamit elmagyarázni szóval nagyon gagyi szinten tanítja.. infot ugyanez a tanár tanítja.. régebben programozással foglalkoztam mert érdekelt, utána nem igazán érdekelt.

Viszont amit el tudnék képzelni az az, hogy informatikus legyek. Viszont az sem mindegy, hogy milyen mert gondolom több fajta van.. Aki hardverekkel foglalkozik, vagy programoz, stb. És nem tudom mi érdekelne...


2014. szept. 6. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Úgy vélem (aktuális helyzetet nézve:))pl.:Építész mérnöki diplomával többre mennél...Kell ott is a matek jócskán illetve talán van is kereslet rájuk.

2014. szept. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Építészethez gondolom elég jó térlátás és geometria kell. Csak ugye azt elfelejtettem megemlíteni, hogy inkább az algebrát komálom, a számolgatós részt :D

Felsorohatnátok pár szakmát, mint pl ez az építész mérnök, stb..

2014. szept. 6. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:
próbálj meg kacsintgatni az informatika, azon belül is a programozás felé sztem ;)
2014. szept. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mint már említettem, próbáltam önszántamból :D Egy ideig érdekelt is, aztán valahogy "beleuntam" de lehethogy azért mert Turbo pascal-t tanultam magamtól (később suliban is - suliban nagyon sz*r az info/fizika óra a tanár végett). Lehethogy újra belekezdek, csak más nyelvel. Java-t próbáltam még, azt eléggé nehéznek találtam. Melyik nyelvet ajánlanátok, amelyikkel érdemes foglalkozni?
2014. szept. 7. 01:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!