Hogy éljen meg az ember egyetem mellett?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy nappalira megyek, önköltségen, mert nem tudják finanszírozni nekem a szüleim, mellette dolgozok. A nappali sztem fontosabb mint a levelező. Most napi 12ben dolgozok. A képzés: ELTE TÁTK lenne
2014. szept. 8. 07:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Államira nem vettek fel? Ott többféle ösztöndíjat megpályázhatsz, mint fizetősön.

Ha napi 12 órát dolgozol, ne is haragudj, de esélyed nem lesz bejárni az óráidra, vizsgáidra. Sokkal értelmesebb lenne a levelező.

2014. szept. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mit értesz az alatt, hogy a nappali fontosabb mint a levelező?

12 órázás mellett tényleg nem fog menni a nappali egyetem (tegyük fel, hogy éjszaka dolgozol, és a munka nem ütközik az óráiddal: bent vagy suliban 8-16ig, aztán mondjuk rögtön mész dolgozni, 5-től hajnali 5-ig, 6-ra hazaérsz, lezuhanyozol, és mész a suliba. Mikor pihensz? Ha meg a munkaidőd egybeesik az előadásokkal, akkor nem tudsz bejárni az órákra, a tananyagot magadnak kell átvenned, ráadásul lehet, hogy vizsházni sem engednek, nappalin szigorúbban veszik a jelenlétet)

2014. szept. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem mondanam, hogy fontosabb. Levelezon tombositve van leadva tobbnyire az anyag&en is dolgozom mellette+gyerkocom is van mellette. Ugyan azt&annyit tanulok, mint nappalin..
2014. szept. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!