Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen suliba mennyek Földrajz...

Milyen suliba mennyek Földrajz tanárnak?

Figyelt kérdés
14 vagyok melyik suliba kéne mennem , hogy földrajz esetleg történelem tanár lehessek pls segítsetek nemsokára felvételi.........

2014. szept. 16. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, amíg "mennyek"-et írsz, addig ne akarj tanár lenni.
2014. szept. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A kisbetűvel és egybeírt földrajztanárnak is kellene valamelyes helyesírás-ismeret, úgyhogy egyelőre inkább ezzel foglalkozz, meg a vesszőkkel...

Egyébként bármilyen gimnáziumba beiratkozhatsz, emelt földrajz- és történelem érettségivel a végén.

2014. szept. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Emelt földrajz nem kötelező, de a töri az! Amúgy először tényleg tanulj meg helyesen írni, mert el fogsz vérezni az egyetemen.


Viszont ha tényleg ezzel akarsz foglalkozni, akkor már most kezdj el tanulni rendesen.


Puszi, egy elsőéves földrajz-történelem tanárszakos hallgató.

2014. szept. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Inkább ne akarjál tanár lenni!
2014. szept. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
Aki mennyek-et ír, az hogy akar tanár lenni? Egyébként a földrajztanár a helyes, kedves Julianna válaszoló.
2014. szept. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Egyébként a földrajztanár a helyes, kedves Julianna válaszoló."


Pontosan ezt mondom én is, olvasd el mégegyszer!

A kérdező írta "Földrajz tanárnak"...

2014. szept. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tabletról írtam és az javította magának erre
2014. szept. 18. 14:50
 8/9 anonim ***** válasza:
és te elfogadtad javításként a mennyek-et? és a Földrajz tanárt? Ez szomorú.
2014. szept. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát édes csillag, én is tabletről írom, de ne találj ki kérlek olyan hazugságot, hogy a gép javította át...mert a földrajzot (ha már annyira azzal akarsz foglalkozni), megtanulhatnád leírni!!!
2014. nov. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!