Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha az 5.6. Osztályos eredménye...

Krisz0627 kérdése:

Ha az 5.6. Osztályos eredményem 3-4 7.2-3 de most nyolcadikba minimum 4 es leszek mindenből és a központot jól irom meg, akkor szakkozepbe felvesznek? Rendeszeti. +50pontot kapnek mert roma vagyok.

Figyelt kérdés
az a baj,hogy nem tudom kizarnak-e ezert.nemtom nezik-e a csaladfat. Apumat a rokonai belekevertek egy cigis balheba, es 3 honapot volt BV-be. Emiatt meg felvesznek? Hozzaszolasokat nezem, aki aksr skypon is felvehet ha ott jobban eltudja mondani. Ui: telorol irtam, azert van sok hiba benne

2014. szept. 16. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, engem gimnáziumba vettek fel alig hármas átlaggal és egy jó központival. Ezt a +50 pontot el tudnád magyarázni kicsit részletesebben? Papírral kell bizonyítani a származásod?
2014. szept. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az apukád balhéja nem a te balhéd, emiatt nem zárhatnak ki.
2014. szept. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia, hát olvastam neten, vmi 2008-ba írták, de most is sokat beszélnek róla. Elvileg aki kisebbségi , azaz roma, az felvételin +50 pontot kap, meg az is kap 50-et akinek gyereke van(Gondolom a gyerek- az egyetemnél). 2. válasz adónak : Tudom, de olvastam neten hogy nézik a családfát
2014. szept. 29. 14:55
 4/4 anonim ***** válasza:

En ugy tudom, hogy a plusz 5o pont is egyetemnel, felsooktatasban mukodik, raadasul ott sem romakent van elkonyvelve, hanem hatranyos helyzetukent.

Tudnal linkelni errol a csaladfas dologrol?

2014. szept. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!