Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Laboratóriumi technikus vagy...

Laboratóriumi technikus vagy környezetvédelmi technikus? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés

8. osztályos vagyok és pályaválasztás előtt állok.

Ami igazán érdekel, az a környezetvédelem. A közelünkben az egyik iskolában van környezetvédelmi technikus oktatás. Ez jó szakma? Mennyire keresett? Felmerült még a Laboratóriumi technikus is. Ennek van köze a környezetvédelemhez is? Érdekel a Kémia, viszonylag jó vagyok belőle de gondolom ott nehezebb. Nagyon? Az ilyen laboratóriumi munkák mennyire károsak az egészségre? Esetleg valami más környezetvédelemmel foglalkozó szakirány? Melyiket jelöljem meg szerintetek elsőnek? Én a környezetvédelmi technikusira gondoltam. Ja és 3,9 - 4 es átlaggal felvennének? Előre is köszi a válaszokat!



2014. szept. 18. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

"Laboratóriumi technikus".

Tudni kéne, milyen "laboratóriumi".

Eü. laborteccnikusi képesítéssel nemigen vennének fel töréstechnikai laborba.

Az pedig, hogy felvennének-e, megválaszolni egyértelműen nem lehet, tudni kéne, mekkora a keretük és hányan jelentkeznek.

.

Környezetvédelmi technikusbó gátat lehetne építeni Duna-híd helyett.

Kis cég nem fizet ilyen státuszra, nagy céghez ismeretség is kell, mert ez olyan állás, ahol tennivaló nem sok van.

Kell a haver keresztfiának.

2014. szept. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tehát akkor a laboratóriumi technikus az érdemesebb? Avval el lehet helyezkedni?

Ha a környezetvédelmi technikus szakma ennyire telített, akkor nem arra jelentkezek. A laboratóriumi technikus mennyire nehéz?

2014. szept. 18. 20:00
 3/3 kornytech válasza:
A laboratóriumi munkák egészségre gyakorolt hatása nagyon függ attól is, mennyire tartják be a munkavédelmi szabályokat az adott laborban.
2014. nov. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!