Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyakorlattal, referenciával...

Gyakorlattal, referenciával rendelkező informatikus vagyok, hogy tudnék tanulni úgy hogy mellette legyen bevétel is?

Figyelt kérdés

Többéves informatikai tapasztalatom van, több referenciám, de papírom nem sok (érettségi, meg egy félbehagyott suli).

Debrecenben hol tudnék tanulni, vagy valami lehetőség van-e munkaügyi képzés, amivel szerezhetnék papírt és fizetne is vagy valami, nem tudom. Munka nem sok van most sajnos.

Más városból is érdekelnek a tapasztalatok.

köszi


2010. jan. 20. 11:31
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem írtam, hogy most Január végén gazdasági okok miatt küldtek el.
2010. jan. 20. 11:32
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb informatikai cégnél nem a papírt nézik, hanem a tudást. Ha valós, értékes referenciáid vannak, akkor nyugodtan pályázhatsz munkára, mellette levelezőn/estin elvégezheted a sulit - Debrecenben is van informatikus képzés.

Informatikusoknál előny, hogy sokszor nem kell bemenni az irodába, otthonról is dolgozhatsz, ezért kereshetsz nem debreceni melókat is.

24 éves informatikus vagyok, főiskolai diplomával, otthonról dolgozom egy nagy multis cégnél úgy, hogy még a diplomám előtt helyezkedtem el a vállalatnál.

2010. jan. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hol tudok ilyen otthonis munkákat találni?
2010. jan. 20. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!