Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gépészmérnöki szakon, fel...

Gépészmérnöki szakon, fel lehet zárkózni a fizikával, mert középsuliban elég rossz volt az oktatás fizikából?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kemény fizikatudás szükséges a mérnöki szakokhoz, de ha egyetemen becsületesen elkezdem tanulni, akkor nem lehetetlen? SZi Egyetem (Győr)

2014. szept. 21. 07:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Célszerű fizika érettségivel felvételizni, hogy jó alapokkal vágj neki. Van még rengeteg időd, otthon is fel tudsz készülni.
2014. szept. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Siman be lehet hozni, folosleges ebbol erettsegizni. En is ugyanabban a helyzetben voltam, mint a kerdezo. Fizikabol akartam erettsegizni, de olyan hitvany fizikatanarunk volt, hogy inkabb mentem matek+infoval.Mindent megtanitanak az egyetemen, amire szukseg lesz, ugyhogy ha nem hulye hozza az ember, akkor siman be lehet hozni (ha meg az, akkor eleve nem mernoknek valo).
2014. szept. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én buktam is fizikából középiskolában, most a Széchenyin lazán hoztam a négyest. Ezt add össze. Igaz kihagytam röpke 15 évet...
2014. szept. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!