Konya bence kérdése:

Megteheti a tanár ezt?

Figyelt kérdés
kitalálta a tesitanár aki az egész osztályt utálja hogy csak sulis pólóba tesizhetsz aki nem szakatnári. én nem fogok venni 5000 ft ért pólót csak tesire.

2014. szept. 12. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha suli előírja csak akkor.Én se értettem ezt a kötelező sulis pólót, miért nem elég egy sima fehér, főleg, ha 5000-be kerül.Egyáltalán, hogy kerülhet ennyibe?
2014. szept. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy megteheti-e, de nálunk is megtette. Gimiben tornadressz (ami mindenhol bevág, és mindened kinn van belőle)volt kötelező, ha nem volt akkor igazolatlan a tesi órád, vagy 1es. Szakközépbe pedig sulis nyomtatott póló volt a kötelező, ott pontot kaptunk, ha nem az volt. És nem tudom mennyi ha összejött, akkor volt szaktanári. Igazából szerintem mindegy, hogy megteheti-e, mert ha nem akarod, hogy szívasson, akkor nem kötözködsz vele.
2014. szept. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
u.i.: nálunk úgy volt, hogy pólót kellett vinni és arra nyomtatták, nem tudom már mennyi volt.
2014. szept. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak nem kerül egy póló 5000-be! Honnan vetted ezt a számot. Kisebb értékű pólót elő szoktak írni, azt se jogosan, nincs joguk a ruházatot megszabni, de ilyen drágát biztos nem.
2014. szept. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!