Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Gazdaságinformatikus Felsőok...

A Gazdaságinformatikus Felsőoktatási Szakképzése (4 félév) Mennyire nehéz, illetve mennyire húzos a matek? Valamint milyen tantárgyaik vannak?

Figyelt kérdés
Most szeretnék Pályát választani,és ez érdekelne leginkább,csak matekból mindig is 3-as voltam,így kicsit elbizonytalanodtam ebben :/

2014. szept. 22. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:

A matek nem vészes, az infó része annál inkább. Legalábbis alapszakon így van. Melyik egyetemre gondolsz, mert pl. itt nincs is ebből foksz.

Amúgy semmit nem jelent hogy hányas voltál matekból középiskolában, mert gyakran fordul itt a kocka. Másabb gondolkodás kell az egyetemi matekhoz és akinek nem megy az "átállás" hamar anyit vesz észre hogy a tárgyai felét bukta.

2014. szept. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megvan, SZTE, most már láttam. Ha az infó jól megy, illetve programozni is tudsz (voltak páran akik ezzel kicsit későn szembesültek) akkor nyugodtan megpróbálhatod. Főleg hogy GTK-s FOKSZ-osoktól tudom, hogy kevesebb óra van benne, mint alapszakon.
2014. szept. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ,sikerült megnyugtatnod,ment a zöld pacsi ;)

Akkor jövőre irány a Jugyu :)

2014. szept. 23. 04:44
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyébként hogyha programozni nem tudok az mennyire probléma ??
2014. szept. 23. 05:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát, az alapok azért legyenek meg. Persze van az elején ilyen bevezető/bemelegítőszerűség, de aki életében akkor programoz először nem fogja tudni ennyiből megtanulni.

Nekem pl. gimiben nem igazán volt infón programozás(általános gimis tagozat volt, szóval nem volt nagy hangsúly az infón), de fakton azért annyit tanítottak, ami megfelelő alap volt.

Szóval ha van rá lehetőséged az alapokat tanuld meg még mielött elkezded az első évedet az egyetemen, ha suliban nincs rá lehetőség ismerőstől, netről, ha van rá pénzed különtanárral. Nyilván nem olyan vészes mint pl. a proginfón, de azért ne az első órán programozz életedben először. :)

2014. szept. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Okés,köszönöm szépen a segítséget ! :)
2014. szept. 23. 22:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)
2014. szept. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!