Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem értem! Minek kell egyes...

Nem értem! Minek kell egyes szakmákhoz 9-10 osztály? Meg eggyáltalán mi az a 9-10 osztály?

Figyelt kérdés
Szociális gondozó és ápolói szakmát szeretnék estin elvégezni,22 éves vagyok,minden klappolt fel is vettek volna a suliba,már aznap beülhettem volna órára,erre kiderült,hogy nekem csak 9 osztályom van meg,holott én évekig azt hittem,hogy én nekem 10 osztályom van,mert anno a tanár is azt mondta,hogy egy éva alatt a 9-10 osztály csináltuk meg,és a bizibe a számok alapján ezt tudni fogják,ott ahol jelentkezünk,mert amúgy a bizibe csak 9.osztály volt feltüntetve,ez egy szakmai előkészítő volt,után jött volna 2 év szakma,de én nem raktam le,mind1 most szeretbém,de nem lehet hiányzik a 10.osztály. Nem birom épp ésszel felfogni,hogy hova menjek beiratkozni,hogy meg legyen a 10.osztályom estin!? Gimibe? És ha meg van a 10. lépjek le? Vagy mi nem értem,mi az a 10.osztály? :D Vicc ez az egész...Azt hol tanítják,hogy csak 9-10 legyen meg és kész? Kérlek segítsetek!Azt sem tudom kiehz forduljak ezzel! Köszönöm!!

2014. szept. 23. 12:00
 1/4 anonim válasza:
A 9-10. osztály jelenti azt, hogy (te) voltál szakmai alap előkészítőn magyarul, kijártad a 8. után azt a bizonyos 2. évet, ha ebből egyet is elmarasztaltál, olyankor jönnek a gondok, mint amivel éppen szembesültél, rakd le ott ahol elkezdted, vagy keress egy iskolát ahol gyorsítottan, esetleg estin lerakhatsz egy szakmát, és meglesz a 9-10 osztályod. Sok sikert!
2014. szept. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na igen!! De ahol én raktam le semmelweis ignác humán szakképző iskolába,ott azt mondta nekem of. meg a bizibe is bele van írva,h szakmai előkészítő,és én akkor eljöttem a sulibol,mert az akkor igen okos palim lebeszelt róla,én hülye meg hallgatam is rá,és tovább mentem kereskedelmi suliba,azt majdnem le is raktam végig csináltam a két évet,de 3 hét gyakorla nem mentem el,nem tudtam,hogy kell :S,és ezen buktam el az egészet,de nem is bánom! De akkor oda,hogy vettek fel 9 osztályal? Mondjuk lehet az eladóihoz,elég csak a 8 osztály,nem tudom,hát írok a semmelweiszes of.-nak aztnán remélem össze jün!! Köszönöm,hogy írtál!! :)
2014. szept. 24. 13:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Az eladóihoz elég a nyolc oszt. végzettség igen -
2016. márc. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lett végül ?
2016. márc. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!