Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan Gimnáziumot, ahol...

Nina0120 kérdése:

Van olyan Gimnáziumot, ahol egy kismama is könnyen be tudja fejezni tanulmányait?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítségre volna szükségem! 4 hónapos kismama vagyok, és mielőtt megtudtam volna, hogy gyermekünk lesz kiléptem előző iskolámból, a Gyermekházból, oda semmikép sem mennék vissza.Olyan Gimnáziumra volna szükségem ami nem fizetős, mivel szüleim nem támogatják, nekünk meg most a gyerekre kell félre tenni a pénzt.Én a Magisztert néztem ki magamnak, de ők fizetősek. Nappali tagozat kell mindenképp a TB miatt, és olyan ahol lehetőségem adódik fél év alatt egy évfolyamra. Esetleg nem nagy probléma ha halasztok egy félévet, mert Márciusban szülök. A Beltanoda, nem vett fel, pedig bennük volt minden reményem. Tud valaki olyan iskolát ahol meg tudnám ezt oldani?

Köszönöm a segítséget!



2014. szept. 23. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Novus Gimnázium :) ez is fizetős, de lehet velük "alkudni" van Második esély program, meg IFI osztály a rendes gimnáziumon kívül.

Szerintem próbáld meg. Elég elfogadóak(vagyunk) :)

2014. szept. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Melyik városban?
2016. jún. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!