Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elfogadják a romániai biológia...

Elfogadják a romániai biológia vagy kémia érettségit Magyarországon? Többi lent.

Figyelt kérdés
Erdélyi vagyok, Debredenbe szeretnék menni orvosira, és oda 2 emelt kell, Itt ám nincs olyan hogy emelt, rááadásul biológia kémia és fizika közzul egyet lehet választani. Elfogadják ott ha itt éretségizek kémiából és ott pedig emeltezek biológiából?

2014. szept. 26. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én meg szlovákiai. Nem fogadják el. Mindkét tárgyból emeltezned kell Magyarországon.
2014. szept. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos muszáj menni mind a két tantárgyból emeltre, különben nem fogadják el a jelentkezésed -
2014. szept. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most fogsz érettségizni?
2014. szept. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jövőre fogok :)
2014. szept. 29. 21:02
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:) Első komentelő te most éretségizel?
2014. szept. 29. 21:05
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves valaszolok: ti is hasonlo helyzetbe voltatok/vagytok vagy csak hallotatok?
2014. szept. 29. 21:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen, én is most fogok emeltezni.
2014. nov. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!