Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik pécsi gimnázium jobb...

Melyik pécsi gimnázium jobb orvosi egyetemre való továbbtanulás szempontjából? A pécsi Nagy Lajos Gimnázium bio-kémia tagozata, vagy a Babits Mihály Gimnázium bio-fizika tagozata?

Figyelt kérdés
2014. szept. 28. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
A Nagy Lajos
2014. szept. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem rossz a másik suli sem, de a kémiával többre mész
2014. szept. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Kedves felvételiző!

Én most vagyok 9.-es a babits bio-fizika szakán.Csak jókat tudok mondani róla. Az iskolai legkör nagyon jó és a tanárok is rendesek. Az osztályfőnőköm előző osztálya 37 fős volt és, aki akart mind felvették az egyetemre. Ráadásul első héten meglátogattak minket és ők is csak jókat tudtak mondani. Ami fontos, hogy nem mások akaratából dönts hanem a sajátodéból.

Ha több információt szeretnél tudni nyugodtan írj privátban.

2014. okt. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Azt mondják a lajose keményebb és én tuti oda is megyek csak nem bio Kemiara :P de tényleg onszantadbol dönts én bemegyek a lajosba és magával ragad a légkör de ha te a Babits iránt érzel így akkor oda menj
2014. okt. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én is biológia-fizikára járok.Sajnos itt az a baj,hogy a kémia egy lutri.Vagy kifogod a jó tanárt,akkor mákod van,vagy pedig olyat kapsz,hogy az emelt kémiáról csak álmodhatsz.(persze szorgalommal meg külön tanárral bármi lehet)Viszont a fizika nagyon erős,bár nekem tavaly 2.félévben egy olyan tanárnő tartotta a fizikát(szerencsére elment),aki nem tudta elmondani Newton I. törvényét.:p
2014. okt. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy az orvosi teljesen más szint mint a közép iskola. És gyengébb iskolában valósszinű jobb jegyeket érsz el, Nagyobb eséllyel föl vesznek és mellette annyit tanulhatsz amennyit akarsz pluszba
2014. nov. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az ok, de ez a két iskola a legerősebb Pécsen. Nem félreteendő az is, hogy jobban szeretem a kémiát. Amúgy köszi a választ. :)
2014. nov. 2. 23:07
 8/9 anonim válasza:
hát ha engem kérdezel én a nagy lajosra szavazok én is oda megyek úgyhogy lehet h évfolyam társak leszünk :)
2014. nov. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az lehet! Lehet, hogy már előkészítőn is találkoztunk, ha jársz! :)
2014. nov. 23. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!