Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen egyetemre mehetnek...

Milyen egyetemre mehetnek angol nyelvtudással és rajzolási tehetséggel?

Figyelt kérdés
még csak 16 éves lány vagyok de aggódok a jövőm miatt mert mikor valaki megkérdezi mihez kezdek suli után nem tudom mit válaszoljak, idejében kéne eldöntsem hogy fel tudjak készülni, de csak ehhez a két dologhoz értek, ebböl a kombinációbol mit hozhatok ki?

2014. szept. 29. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom, van-e olyan szakma, amihez mindkettőre szükséged van, viszont angol nyelvtudással lehetsz tolmács, ami egy jó szakma. Rajztudással lehetsz grafikus, és azon belül sok lehetőség van, viszont nagyon nehéz elhelyezkedni. Ha a matek, fizika is megy, akkor lehetsz építészmérnök.

Ha az építész nem jön be, akkor inkább az angollal menj tovább, mint a rajzzal. Én is imádok rajzolni, és nekem is ez a két tárgy ment a legjobban gimiben, de ha ezek közül kell választani, akkor angol. Sajnos a rajzzal nehéz megélni...Ha befutsz, lehet milliókat keresni, de ha nem futsz be, akkor lehet, hogy még a biztos minimálbér sem jön össze sajnos :(

2014. nov. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!