Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen az Eötvös József...

Milyen az Eötvös József iskola Bp. -n?

Figyelt kérdés

Oda szeretnék felvételizni most nyolcadik után és szeretnék tapasztaét vagy legalábbis igaz tények alapján hallani a suliról. Milyen erősek a tantárgyak, milyenek a tanárok stb.

Évvégén fogom letenni a középfokú angol nyelvizsgát. így nyelvi tagozatra jelentkezek :)


2014. szept. 30. 20:03
 1/3 A kérdező kommentje:
tapasztalt*
2014. szept. 30. 20:04
 2/3 anonim válasza:
Ha jól tanulsz akkor válasszad a gimnáziumot, ilyen 4-es átlag felett, mert ha nem bírsz továbbtanulni akkor nem lesz szakmád és utólag kell majd valami képzést elvégezned. A szakközép a legjobb szerintem.
2014. okt. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy van e más Eötvös József iskola bp-n, de ha a gimnáziumra gondolsz ami az V. kerületben van akkor nagyon tudom ajánlani, nyelvi 5 évfolyamos osztályba járok, bár itt emelt szintű a kémia a matek és a fizika is, figyelj a tanárok minden iskolában lehetnek jók és rosszak, nekem itt csak 1 olyan volt akit nagyon nem bírtam, ő se tanít már itt, gyere el nyílt napra és meglátod milyen az iskola, írj privátban ha szeretnél többet hallani a nyelvi tagozatról
2014. okt. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!