Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nyíregyháziak! Eötvös Gyakorló...

Nyíregyháziak! Eötvös Gyakorló Iskola vagy Szent Imre Katolikus Gimnázium?

Figyelt kérdés
Melyikbe menjek?

#Nyíregyháza #Szent Imre Gimnázium #Eötvös József Gyakorló Gimnázium
2014. febr. 22. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Eötvösbe jártam: ott a sznobok vannak döntő többségben. Az akkori osztályaim (többe jártam ott) tönkre tettek idegileg, azóta nem hevertem ki, pedig nem ártottam senkinek. Mindez 5 éve volt.


A Szent Imrébe járt több ismerősöm. Erős, kemény gimi. Bizonyos átlag után (3,0 valamennyi) kirúgnak, stb.


Te tudod...

2014. febr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Szent Imrébe jártam és utáltam! Elég volt csúnyán néznünk, hogy a tanárok belénk kössenek, gyakorlatilag mindenért cseszegették a diákokat, sőt még a sulin kívüli életünkbe is pofátlanul beleszóltak. Ami abba a suliban folyik az egyszerűen terror. Egyszer azért kaptam igazgatóit, mert 18 évesen elmentem egy Tankcsapda koncertre, ahol megittam három üveg sört (valószínűleg egy spicli hülyegyerek beköpött az igazgatónak). Még a szalagavatón sem koccinthattunk alkoholos pezsgővel. A fiúknak nem lehet a válluknál hosszabb hajuk, a lányok nem járhatnak túl feszes farmerban vagy túl rövid szoknyában (értsd.: térden felül kezdődő). Gyakorlatilag még 18-19 éves korunkban is olyan stílusban beszéltek velünk, mint egy 5 éves óvodással. Még azt is figyelik, hogy milyen tevékenységeket végzel Facebook-on, és ha mondjuk megosztasz egy Manson számot, akkor igazgatóit kapsz. De ami a teteje volt mindennek, az a "házasság előtti tisztaság" álszent maszlagjuk, amit rendszeresen előadtak, még évnyitón is. Egyszer azt mondta az igazgató, hogyha házasság előtt szexelünk, akkor eláruljuk az iskolát!!! Olyan is volt, hogy egy tanár az iskolán kívül (!!!) rá szolt egy fiúra és egy lányra, hogy ne járjanak kézen fogva az utcán! Az meg már egy másik téma, hogy tele van a suli képmutató szűzk*rvákkal, ezért soha nem is volt Szent Imis barátnőm.
2014. márc. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én Eötvösös vagyok, és nagyon szeretem! :D Vannak sznobok, igen, de ilyen létszámnál szerintem az lenne ritka, ha nem lennének. A közösségi élet jó, a tanárok legtöbbször kedvesek,abszolút ajánlom :D
2014. ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 degurl válasza:
Eötvösös vagyok. Rohadt szar iskola, menekülni kell onnan
2015. nov. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Végül hova mentél?


Amúgy az Eötvös nagyon szar a régi osztályom fele elment/elmegy...a közösség nagyon rossz, tele van k**vákkal a suli akik olyan sznobok hogy aki nem felel meg nekik azt kikészítik. A tanítás se nagy szám, régen nagy híre volt de mostmár nagyon lement a színvonal.


Most a Szent Imrébe járok...teljesen más. A diákok sokkal kedvesebbek meg ez nem az a pénzes iskola. Persze ide se járnak szentek de az Eötvöshöz képest sokkal jobb. És tanításilag is mérföldkövekkel jobb. Az Eötvösben leszartak minket :/

2016. nov. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha valaki véletlenül ide tévedne:

Az Eötvös ritka szar, minden területen. A Közösség gusztustalan, a tanárok bunkók és hülyék. Aki oda járt tudja milyen fos volt...

2021. jan. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!