Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen munkak vannak amik...

Milyen munkak vannak amik biologiaval es kemiaval kapcsolatosak? Milyen mernoki szakok vannak?

Figyelt kérdés
Nezegettem a vegyeszmernoki szakot, de ezen kivul nem nagyon talaltam olyat, ami meg keresett es jolfizeto is. Tudtok nekem segiteni? Meg esetleg erdekelnenek a mernoki szakok. Valaki eltudna mondani, hogy mi kozul valaszthatok, melyik szakhoz mi kell es hogyan keres. Koszonom szepen nagy segitseg lenne!!!!
2014. okt. 5. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyél szakács, az jól fizet. Egész nap biológiával meg kémiával foglalkozol majd. :)
2014. okt. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

mérnöki szakok közül még ott van a biomérnök meg környezetmérnök (egyikről se tudok sokat, wikipédián megtalálod hogy melyik mit csinál)

kémiával kapcsolatos még pl. a gyógyszerész

orvosi, állatorvosi ha esetleg érdekel ezekhez mindkét tantárgy kell

2014. okt. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A tanári pálya fel sem merült ? De a mezőgazdász, kertész, állattenyésztő szintén hasonló.
2014. okt. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

a biomérnöki kar a BME-n nagyon érdekelne, csak ahogy olvasgattam nem nagyon keresik őket. A gyógyszerész még érdekelne. Oda is emelt matek kell? Tanári pálya nem nagyon érdekel. Az orvosival annyi a problémám, hogy írtózom a vértől, és állatokat sem tudnék műteni, esetleg elaltatni. :(

Esetleg még a fogorvosi....

2014. okt. 5. 20:42
 5/7 A kérdező kommentje:
A környzetemérnökiről pedig azt hallottam, hogy egyáltalán nem keresik őket.
2014. okt. 5. 20:43
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
Akármire mégy, nem lehet megjósolni, hogy 5+ év múlva mit fognak keresni. Érdemesebb úgy megközelíteni, hogy mit akarsz csinálni?
2014. okt. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért szerintem a biomérnököket keresik...

Molekuláris bionika?


A környezetmérnöki szakra ne menj, nem sok értelme van és csak csalódás lenne.

Második meg ne ajánlgasson olyan szakokat, amiknek csak a nevét hallotta!!!

2014. okt. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!