Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Írnátok, vagy linkelnétek már...

Írnátok, vagy linkelnétek már olyan videókat/filmeket amelyek a biológiával/kémiával kapcsolatosak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Kiválasztasz egy témát, és beírod youtube keresőbe:)
2011. máj. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már megpróbáltam és kémiára szinte csak kísérleteket, bioszra meg szinte semmit nem ad ki. Nem kérdeztem volna úgy tőletek ezt, ogy nem próbálom ki előbb amit te is írtál.
2011. máj. 8. 14:15
 3/4 anonim ***** válasza:

De azért a biológia meg a kémia kicsit tág. Mégis miről szeretnél? Mert pl. biológiai témájú az összes természetfilm. Spektrumon, discoveryn meg hasonló csatornákon megy egy csomó.

De ha mondasz egy konkrét dolgot (pl.szeretnél videót nézni a belső fül működéséről), akkor talán tudunk is segíteni.

2011. máj. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok akkor a "pontatlanságért". Olyan ismeretterjesztő videókra/filmekre gondoltam ami segítene érettségire készülni vmilyen szinten.
2011. máj. 8. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!