Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha most még Október végén...

Ha most még Október végén átmegyek másik suliba akkor nem kell előröl kezdenem a 9et ugye?

Figyelt kérdés
Mostani sulim nem tetszik meg a szakma sem jön be annyira mint azt gondoltam.Ha most még Október végén megyek át másik suliba akkor tulajdonképp én ugyan ugy mehetek át 10be év végén?

2014. okt. 7. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze.
2014. okt. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ohh akkor király mert én ezekkel a gyökér osztálytársakkal nem birnák 3évet ki:D.Még annyit hogy a mostani ösztöndíjam meg kapom ha elmegyek vagy akkor nem?
2014. okt. 8. 15:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, kitől kapsz ösztöndíjat. Ha az iskolától, akkor a másik helyen újra kell igényelni.
2014. okt. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja sulitól mert ösztöndíjas szakma.De akkor megvárom az ösztöndíjat és úgy megyek át majd Október végén.
2014. okt. 8. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!