Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Élhetek az azonnali felmondás...

Élhetek az azonnali felmondás jogával? Hétfőn tudom beadni a felmondásom és már 9. -én kezdenem kell a másik helyen! 2012. 03.31. -től van munkaviszonyom!

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Van szabadságod is. Azt szépen kiveszed és akkor még az is lehet, hogy szabályosan felmondasz.
2013. nov. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

azonnali felmondás jogával csak akkor élhetsz ha a cég súlyos munkavédelmi vagy egyéb szabályokat szeg...


max megbeszélheted a fönökkel hogy tekintsen el a 30 napos felmondási időtől

2013. nov. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
30napos felmondási idő, nem 1 éves munkaviszony után van? Azután pedig -1 év- 2hétre kötelez, 2 hét a Tied. Lehet rosszul tudom, én eddig csak ezzel találkoztam. Meg, hogy eltekintenek a 30 naptól.
2013. nov. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

12:09 vagyok

Nézd meg a szerződésed, abban biztosan benne van, mennyi időt kell(ene) még ledolgoznod. Azonalli hatályú helyett pedig inkább közös megegyezéssel gyere el -így is eltekinthetnek a ledolgozandó napojtól, ha van egyáltalán-.

2013. nov. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én pedig úgy tudom (mert én is ebben a cipőben jártam még nyáron), hogyha már van új munkahelyed akkor a jelenlegi nem korlátozhat abban, hogy oda belépj és miattuk eless egy munkától, tehát közös megegyezéssel hamarabb is el lehet menni.
2013. nov. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6 hónapot voltam a mostani munkahelyemen és 30 nap a felmondási idő. akár mennyit dolgozol neked max 30 nap a felmondási időd
2013. nov. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!