ELTE-Ik vagy SZTE-TTIk?

Figyelt kérdés
Érettségi előtt állok, matematikából és informatikából fogok érettségizni. A matek jól megy, programozni meg tanultunk az iskolában is, meg szoktam itthon is. Amiben bizonytalan vagyok az az, hogy Szegeden vagy Pesten folytassam-e a tanulmányaimat, és azt nem tudom még, hogy a Programtervező informatikus szakra, vagy a Gazdaságinformatikus szakra jelentkezzek :)

2014. okt. 9. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
melyik van közelebb? mert ez is szempont .
2014. okt. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Komáromi vagyok, Pest sokkal közelebb van, de a nővérem is Szegedre jár, meg tudnám oldani az utazást oda is.
2014. okt. 9. 18:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben a GazdInfót messze elkerülném.

Ami az ELTE vs. SZTE vitát illeti, abban nem tudok dönteni. A kettő közül csak az ELTE-t ismerem.

2014. okt. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Bocsánat, privátra nem válaszolok, szeretném meghagyni inkognitómat.


A GazdInfót én azért kerülném el mint képzést, mert gazdasági téren is rossz, meg informatikai téren is rossz. Vagyis pontosabban inkább kevés (kevesebb) tudást ad. Ha az informatika érdekel jobban akkor ProgInf vagy MérnökInfó, ha a gazdasági rész akkor valami gazdaságira specializálódott szak. Sokkal jobban jársz vele.

2014. okt. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mary Popenz válasza:
Ha jót akarsz akkor Debrecenbe, nagyon kemény ott a programtervezöi szak.
2014. dec. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!