Minek tanuljak tovább?

Figyelt kérdés
7.-es vagyok viszont nagyon félek hogy nyolcadikig nem találok semmit ami érdekelne. Nyelvtanból 5-ös vagyok helyesírásom is 5-ös. Irodalomból 5-ös vagyok de nem a kedvencem. Töriből 4-es vagyok, mert nem szeretem megtanulni a dolgokat:P. Angolból nagyon jó vagyok kiejtésem is jó (szerintem :D ). Matekból 4-es vagyok, de nem is annyira érdekel...értem csak nem köt le. Biosszal úgy vagyok mint a Törivel. De a bioszt azt jobban szeretem mert az érdekel. Ez van a kémiával is. Rajzolni nem tudok jól....

2014. okt. 22. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha angolt szereted meg jól megy esetleg nézhetsz másik nyelvet is az sokat számít. Sok lehetőséget ad. Ha nemtudod még mi érdekel menj el bármelyik középsuliba. Mondjuk nézz meg párat milyen emberek járnak oda tetszik e a hely az épület stb. Csak simán elmész oda vagy be is mehetsz nézd meg mikor lesz nyilt nap.


Nyelvek azok jók.

2014. okt. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2014. okt. 22. 18:49
 3/3 anonim ***** válasza:
ha jövőre se tudod mi akarsz lenni akkor azt mondom mennyél gimnáziumba. szerintem jobban megéri mint egy szakközép, ahol megtanitanak egy olyan szakra ami lehet nem is fog érdekelni egyáltalán.
2014. okt. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!