Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ebben az esetben át lehet...

Ebben az esetben át lehet menni levelezőre? Mikkel jár?

Figyelt kérdés

Sziasztok, jelenleg járok egy önköltséges nappali képzésre. Úgy gondoltam, el tudnék végezni még egy szakot a mostani mellett levelezőn. Megnéztem az idén indított szakokat, és nem sok indult levelező állami képzéssel.


Ha jelentkeznék egy nappali állami szakra, ahova nagy valószínűséggel felvennének, és ha felvesznek, akkor átkérhetem egyből levelezőre, még a félév kezdete előtt? És ha igen, így maradok államin, vagy egyből önköltségessé válik?


Köszönöm a válaszokat



2014. okt. 24. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:

több probléma adódik, az alábbiak:

1. Bármilyen átjelentkezéshez 2 lezárt félév kell, tehát nem.

2. Hova jelentkezel át ha nem indult levelező az adott szakból?

3. Államira (még tagozat váltás estén is) akkor vesznek át, ha van szabad kapacitás pl. kibukott már valaki, és egyébkét a jelentkezéskor elérted volna a ponthatárt ha azt jelölöd be. Minden egyéb esetben fizetősre vesznek át.

2014. okt. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!