Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felsőoktatási szakképzésről...

Felsőoktatási szakképzésről néhány kérdés?

Figyelt kérdés

Szóval egy felsőoktatási szakképzésre szeretnék jövőre jelentkezni és olyan kérdésem lenne, hogy azt olvastam a jelentkezés úgy történik mint ha egy alapszakra jelentkeznék ill. nem tudom, hogy ezek a szakok is szeptembertől indulnak-e. Hogy van ez? Erre neten sehol se találtam választ. Szóval a két kérdésem az, hogy mikor indul az oktatás ezeken a szakképzéseken és ugyanúgy van-e a jelentkezés mint, ha egy alapszakot jelölnék meg?

Lehet kicsit bonyolultan fogalmaztam, de előre is köszönöm a választ!


2014. okt. 25. 10:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen ugyan úgy kell jelentkezni mint alapképzésre. Lehet most keresztfélévben,ez februárban kezdődik,persze,ha van már érettségid.a következő szeptemberben indul annak pedig február valahanyadika a határideje. Ponthatárhirdetés júliusban van,akkor dől el,h felvettek e.
2014. okt. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!