Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok nekem segíteni azzal...

Tudnátok nekem segíteni azzal hogy elmondjátok hogy mit tudtok a Pesti/Budai egyetemekről/fősulikról?

Figyelt kérdés

légyszi írjátok le hogy ti hova jártok,mi a tapasztalatotok és ott mit tanultok/mit lehet tanulni és hogy mik lehettek ha elvégeztétek....

nagyon fontos lenne köszönöm előre is



2014. okt. 27. 15:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a Szent István Egyetemről azt tudom elmondani, hogy az ország legnagyobb agrár- és környezettudományi egyeteme. Két kutatókarral is rendelkezik és több kampusszal. A legjobb a Pesti (ÁOK) és a Gödöllői (MKK).

Ilyen szakokon tanulhatsz itt:

Állatorvos, növényorvos, biológia, természetvédelmi mérnök, agrármérnök, kertészmérnök, vadgazda mérnök, környezetmérnök, környezetgazdálkodási mérnök, biotechnológus, ökotoxikológus, állattenyésztő mérnök, növénytermesztő mérnök...


Akkor gyere ide, ha biológia, ökológia, földtudományok, környezettudományok érdekelnek és színvonalas képzést szeretnél.

2014. okt. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!