Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit gondoltok a középiskolai...

Mit gondoltok a középiskolai koleszokról?

Figyelt kérdés

koleszos szeretnék lenni, eddig jókat hallottam róla, ami furcsa lehet, az itthoni tanulás után, hogy ott sok ember előtt kell tanulnom, többen vagyunk egy szobában, stb. meg nekem az a nagy problémám, hogy nagyon szagos szokott lenni a lábam. nem tudom hogy fogadnák ezt a szobatársaim.. szerintetek? ez ellen mit tudnék majd tenni? a nagywcézés nem szokott gondot okozni? hogy nem mertek a koleszban? én ilyenről is hallottam már.

a zöld mancs megy a válaszadóknak.


2014. okt. 29. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Habár életembe nem sok koleszt láttam,de az is éppen elég volt.Mindig hálát adtam utána az égnek hogy nem kellett soha koleszosnak lennem.
2014. okt. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én most egyetemen vagyok kolis, de a tanulással itt jó tapasztalataim vannak, minden emeleten van nálunk tanulószoba, ahová be lehet ülni, egyébként a középsulis koleszban is biztosan van ilyen hely, sőt, ott nagyobb valamivel a rend azért, nem hiszem hogy minden nap üvöltene a zene.
2014. okt. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A középsulis kolikban van szilencium, ahol elvileg mindenki csendben ül és tanul a tanár felügyelete mellett. Na, ez tanárfüggő, úgyhogy én szabad szilós voltam, mert tudták, hogy tanulok anélkül is :D


A lábadra lehet olyan, hogy valamivel kened, ami csökkenti az izzadást, a cipődbe pedig vannak ilyen szagtalanító golyók, különféle házi trükkök, amitől kevésbé lesz érezhető. De szerintem ez szobatársfüggő, pont olyan, mint egy osztály, hogy ha akarnak beszólnak, ha nem, akkor nem. Ahogy jön az osztás, olyanokkal kerülsz egybe.


Hmm... nagyvécé... szerintem megszokod :) vagy figyeld meg ,hogy mikor üres nagyjából a vécé, és állj rá akkora :D nekem magától akkora állt be :D

2014. okt. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok, talpbetét és zoknicsere, vagy tusolsz és szerintem nem lehet probléma.
2014. okt. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, tanácsokat! felpontoztalak titeket. :)

én is szeretnék szabad szilós lenni. anya ezt vajon meg tudná ott beszélni hogy az legyek? itthon is tanulok ha nincs itthon akkor is, meg jó a tanulmányi eredményem, szóval tudja hogy tanulnék.

meg még azt szeretném kérdezni, hogy ott vannak tanárok akik segítenek a leckében pl?

2014. okt. 30. 09:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit :)


Hát, nekem nem is szóltak, hogy kötelező a sziló, eléggé stréber fejem lehetett :D :D :D

Szerintem simán lehet, ha nem elégedettek, akkor beküldenek (havonta le kell adni a jegyeidet). De ha mondjátok, hogy egyedül jobban tudsz tanulni, akkor nem hiszem, hogy nem engedik. Azért az a kis magány jól fog jönni.


Valószínűleg igen, de a kolitól függ, hogy milyen tanárt tudnak felvenni, mert sima pedagógiaszakos tanár is lehet nevelő.

2014. okt. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Középsuliban nem hiszem hogy lenne olyan amit ne értenél meg a netről és a könyveidből, főleg hogy tanulsz is, annyit tanácsolok, bár lehet hogy korai, hogy ha bármi felkelti az érdeklődésed, ne állj meg a suliban elvárt szintnél, hanem nézz utána, keress róla több dolgot. Így kezded majd el kapiskálni hogy mi is érdekel a jövőben mint munka.
2014. okt. 31. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:))
2014. nov. 16. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!