BGF PSZF mellett mennyi szabadidőtök van?

Figyelt kérdés
Mennyire húzós heti pár nap diákmunka? Bulizásra mennyire van időtök?

2014. okt. 30. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyéni igényektől és egyéni képességektől függ, hogy mennyit fogsz tanulni és mennyi szabadidőd lesz.

Tanulni kell ez tény, a PSZF-es diplomát nem adják ingyen, kivéve ha valami alibi szakirányra mész.

2014. okt. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1-2 nap belefér. Bulizni nem járok.
2014. okt. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Idén kezdtem az első évemet pénzügy-számvitel szakon. ^^


Mostantól heti 2-szer 8 órát fogok dolgozni, kiderül milyen lesz.

Hétfőn sokáig suliban vagyok, akkor nem tanulok már este, viszont a keddi és szerdai munkám mellett is lesz időm: csütörtökön már egészen déltől, pénteken kb. fél 2-tól, amikor kényelembe helyezem magam a vonaton, és egész hétvégén.

Bulik két hetente, csütörtökön vannak, bár én még nem voltam PSZF-es buliban, most megyek először, a gólyabálba.


Alapjában véve rengeteg szabadidőm van, de vigyázz! Ez csalóka, ugyanis hiába érsz rá, itt sokkal inkább bele kell raknod a saját részedet, tanulásodat a diplomába, mint gimiben. Gimiben pl. sok órám volt, de itthon nagyon keveset kellett tanulnom, a PSZF-en ez megfordult.


19/L

2014. nov. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Van elég szabadidő, de vigyázz hogy osztod be. Ezt mindig elmondom saját magamnak is, aztán ugyanúgy beleesek abba a hibába hogy csak zh-k/vizsgák előtt tanulok, na az úgy durva..

Én nem vagyok bulizós, de ha te szereted, akkor simán eljárhatsz hetente is, van még mellette 6 másik napod. ;)

2015. márc. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!