Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Építészmérnökire emelt érettsé...

Építészmérnökire emelt érettségi? (melyik? )

Figyelt kérdés

Erre a szakra szeretnék jelentkezni (májusban érettségizem) de ugye kell az emelt szintű érettségi. Úgy néztem, hogy az építészeti és építési alapismeretek emelt érettségi talán könnyebb mint egy fizika emelt, vagy nem? Fel tudnék készülni valamelyikre (amelyik könnyebb) májusig ha most kezdem? (igen tudom, hogy már nincs sok idő) A szorgalommal nem lesz gond, de van rá egyáltalán esélyem, hogy sikerüljön?

Köszi a válaszokat.



2014. nov. 1. 21:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Én az emelt matakot javasolnám. Építészeti alapismeretekből szerintem akkor vágj bele, ha építőipari szakközépiskolába jársz. És a tanáraiddal is vitasd meg, hogy ők mit gondolnak.
2014. nov. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!