Nem Tudom hogy mi legyek gimnázium után?

Figyelt kérdés
eddig építész mérnökön gondolkodtam , de ahhoz nagyon precíznek kell lenni, igy az még se megfelelő. Mindenképpen egyetemen gondolkodom nem főiskolán. A média megtetszett , vagyis a kommunikáció, mertr azzal sok új embert meg lehet ismerni, és kapcsolatot teremteni, de az csak főiskolán van. Olyan szak lenne jó ahol nyelveket lehet fejleszteni eés majd azzal tovább, de tanácsatalan vagyok.

2014. nov. 1. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező nem vagy tisztában a felsőoktatás rendszerével. Jelenleg mindegy hogy főiskolának vagy egyetemnek hívják azt ahova jársz. A kapott végzettség attól függ hogy csak az alapszakot végzed-e el, vagy mész tovább mesterszakra is. Főiskolán is lehet mesterszakon (egyetemi) szinten tanulni és egyetemen is lehet alapszakon (főiskolai)szinten tanulni.Tehát ez része mindegy.

Egyébként kommunikáció és média szak van egyetemen és főiskolán is. Tipikus büfészak, akárhol végzed is. Nyelvekhez semmi köze a szaknak.

2014. nov. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most vagy utolsóéves?
2014. nov. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!