Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha jó felvételi pontszámot...

Ha jó felvételi pontszámot értem el, és felvettek egyetemen államira, majd 1 év után átkerültem fizetősre kevés kredit miatt, akkor ha újrafelvételizek és jelentkezek államira (ugyanide), van esélyem visszakerülni és elfogadtatni a tárgyaimat?

Figyelt kérdés

Jó lenne valami megoldást találni, mert drága egy félév, és nem tudom hogy fizetem vissza a finanszírozásra felvett diákhitelt, ha jövőre, meg azután is kell fizetnem, de ott se akarom hagyni emiatt, hogy ne legyen kidobott pénz...

(Most sokkal jobban állok, mint tavaly, de nem elég jól hogy átlag alapján kerüljek át államira)



2014. nov. 4. 20:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!