Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE- kulturális antropológia...

ELTE- kulturális antropológia mesterkurzus, nappali tagozaton, mennyi elfoglaltságot igényel?

Figyelt kérdés

Ott kell lenni éjjel-nappal, vagy lazább? Jövő szeptemberben másfél éves lesz a lányom, vele vagyok itthon, úgy kezdeném el. Sajnos levelező csak Miskolcon van :(

Tud valaki segíteni?


2010. jan. 27. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Én olvasta az órarendjüket és az éjjel-nappal az túlzás, de minden nap be kell menni. Ahogy emlékszem elég változó, volt olyan nap, hogy 2-3 óra volt csak, de volt olyan is, hogy késő délutánig. Meg azért ez egy életforma, nem igazán merül ki abban, hogy az órákra bejársz. Tudom, hogy esténként is vannak beszélgetések, persze az nemkötelező. Én is oda szeretnék majd menni, csak kéne egy alapszak hozzá. :) De az is csak Miskolcon van, úgyhogy most töröm a fejem, hogy hová mehetnék itt pesten, ami jó hozzá. Különben sok siket Neked, szerintem vágj bele! :9
2010. jan. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Bocsi ha hülyét kérdezek,de mi az az "antropológia"?
2010. jan. 28. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Idézem:

Embertan.

Ez a tudomány a különféle amberfajtákat (-RASSZ) vizsgálja, hasonlítja össze és rendszerezi testi jegyeik alapján (koponyaforma és -méret, arctípus, termet, testalkat, bőrszín stb.); felhasználja az orvostudomány, a régészet, a történelem és néprajz eredményeit.

A görög anthroposz ('ember') szóból.


Elsőnek köszönöm. Időközben megbeszéltük, mivel anyukám is dolgozik még, bébiszitter meg nem akarok, mert mégis csak idegen, megvárom, amíg három lesz a kisasszony és majd levelezőre megyek Miskolcra.

2010. jan. 28. 13:13
 4/6 anonim válasza:
De jó,most már ezt is tudom!:)Köszi!És sok sikert!
2010. jan. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves első jelentkező! Idén felvételiztél? Ha jövőre fogsz, akkor néprajzra is jelentkezhetsz, aztán mesterképzésben tudsz kult. antropológiát választani. ;-) Én is így teszem.
2010. aug. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*első válaszoló
2010. aug. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!