Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Székesfehérvári Tóparti...

Székesfehérvári Tóparti gimnáziumba szeretnék jelentkezni, de nem tudom a követelményeket. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

- Mennyire jó suli?

- Sokat "követelnek" / nagyon sokat kell tanulni?

- mennyire nehéz suli?

- a felvételi pontszámoknak mennyinek kell lennide hogy felvegyenek? meg ha 7. év végén és 8. félévben 4,8-as átlagom van felvesznek?

és ha valaki valami tanácsot vagy valamit tud akkor pls írja le!


2014. nov. 6. 21:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Elég jó, én szeretek odajárni. Szerintem teljesíthetők a követelmények, egyébként van hogy két hétig nem történik semmi, aztán következő héten meg mindenből írunk, de ez nyilván nem direkt, csak általában ilyen szerencsétlenül jön ki és akkor szeretnék mindig egy kicsit meghalni, de sosem sikerül :D Amúgy 4,7-es átlagom van. Nem tudom hogy most mennyinek kell lennie a pontnak, anno nekem 81 pontos felvételim volt, mondjuk én a művészetibe járok. A 4,8 átlag szerintem tök jó. Ha van még kérdés írj.
2015. ápr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!