Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ahoz hogy orvos legyek szükség...

Ahoz hogy orvos legyek szükséges a matematika érettségi?

Figyelt kérdés

2014. nov. 8. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Letenni le kell, mert kötelező, de a felvételibe nem számít bele akkora súllyal, mert az érettségi pontok csak a biológia és a kémia emelt érettségiből lehetnek. Ha duplázással számítják a pontokat, akkor egyáltalán nem számít, ha viszont nem dupázással, akkor a tanulmányi pontokba beleszámít. A tapasztalatok viszont azt mutatják, hogy a duplázásra építeni nem feltétlenül jó ötlet, mert nem nagyon szokott bejönni. Úgyhogy tanuld csak azt a matekot.
2014. nov. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Már felmentésem van matekból, nem fogok ebből érettségizni. ehelyett biológiát választottam.
2014. nov. 8. 18:56
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
Mindenképp kell érettségizned matekból, mert anélkül nem kapsz érettségi bizonyítványt! 18 évesen ennyit tudhatnál, leendő érettségiző.
2014. nov. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kapok bizonyítványt...Csak matek helyett másból kell érettségiznem...
2014. nov. 8. 19:09
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy kapsz felmentést matekból? Miért?
2014. nov. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mert folyamatosan megbuktam. De csak matekból, minden másból 4-es vagy 5-ös voltam. Elküldtek egy vizsgálatra és megállapították hogy szorongást okoz a matematika, így adtak egy felmentést, ami annyit segít hogy nem kaphatok jegyet matematikából.
2014. nov. 8. 19:17
 7/12 anonim ***** válasza:
az ciki mert az orvosin is van keményen statisztika,ill. több tárgynál szükségesek a számítások. egyetemen pedig nincs felmentés
2014. nov. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ezért kérdeztem meg...
2014. nov. 8. 19:31
 9/12 anonim ***** válasza:
Felvesznek, mert nem felvételi tárgy, de számíts arra, hogy nagy nehézségeid lesznek.
2014. nov. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha a matek nem megy, akkor gondolom a kémia sem, abból pedig van bőven az egyetemen. Meg biostatisztika. És biofizikán is kell számolni. Szerintem gondold még át. Alapvetően felvesznek matek érettségi nélkül, de mint azt már előttem is írták, később már nem kapsz felmentést.
2014. nov. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!