Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt szintű Informatika -...

Emelt szintű Informatika - Matematika osztály elvégzése után lehet belőlem pilóta? Milyen tanfolyamra kell menni?

Figyelt kérdés

A szüleim szerint túl drága mulatság lenne,válasszak valami egyszerű szakmát,szerintük jelenleg a fizikumom sincs meg hozzá. Próbálom bebeszélni magamnak hogy igazuk van de mindenféleképpen pilóta akarok lenni. Mindenről a repülők jutnak eszembe. Rengeteget repülőgépszimulátorozok(Tudom hogy nem ugyanaz,meg hogy azzal nem érek semmit,de legalább akkor is a repülőkkel foglalkozhatok). Imádom a repülést,minden ami azzal kapcsolatos,imádom azokat az óriási gépeket, Wikipédián Boeinges cikkeket olvasok. Hobbiként már EPO repülőket is reptetek,mert attól is feláll a karomon a szőr hogy látom,milyen magasra felrepül. Régebben tériszonyos voltam,de csak az első repülésemig. Azelőtt már 15 métertől rosszulvoltam. Kérlek válaszoljatok,bocs hogy kicsit hosszúra sikeredett.


14/F



2014. nov. 8. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet.Külön képzés.Vagy katonai iskola...
2014. nov. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hacsak itt szétnézel, rengeteg ilyen kérdést találsz. De még ha a google-ba is beírod hogy pilóta szeretnék lenni, akkor kiad egy fórumot, ahol szintén ilyen kérdésekre válaszolnak - pilóták.
2014. nov. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És nagyon drágák a pilóta iskolák? Illetve mennyire jó ez a gimnáziumi tagozat egy pilóta iskola előtt?
2014. nov. 9. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!