Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan találjam meg mi áll...

Hogyan találjam meg mi áll közel hozzám?

Figyelt kérdés

11. osztályos tanuló vagyok gimnáziumban. Nem tudom, hogy mihez szeretnék kezdeni, az osztályból már majdnem mindenki tudja.. Az eddigi célom az, hogy olyan munkát végezzek amit élvezek és jól fizet (milyen meglepő). Hogy találjam meg azt a szakot, ami számomra megfelelő lenne? Kémia, biológia nem érdekel, a többivel pedig ugyanolyan viszonyban vagyok. Egyik sem érdekel jobban a másiknál.


Mit lehet ilyenkor tenni?



2014. nov. 10. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
hát ezt pedig senki nem fogja helyetted eldönteni.
2014. nov. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A matematika ami talán egy picivel jobban érdekel a többi tantárgytól. Különórákra járok. Nem mondom, hogy különösen érdekel, de nem rossz, nem az a magolós.. Viszont vannak olyan részek amiket nem értek. Nem vagyok kimagaslóan jó benne. Talán 4-es de nem vagyok biztos benne, hogy ennyit tudnék.

Egy időben nagyon gyúrtam a programozást és az infot, de rájöttem, hogy nem nekem való. Ekkor kezdett el érdekelni a matek is, de valahogy lecsillapodott ez az egész.

Mit gondoltok? Mihez kezdhetnék egy közepes matek tudással? Közgazdaságtan nagyon nehéz?

2014. nov. 10. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!