Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a 20 feletti lányok kb 98%-a már mind foglalt? Így hogyan találjam meg a hozzám illő, komoly felfogású nőt? Mi lehet a megoldás erre? Kort és nemet írjatok.

Figyelt kérdés

Érdekes a helyzet. Matematikai lehetetlenségnem tartom, bár annak ellenére, hogy több férfi van ebben az országban is, de képtelenség, hogy nem lehet manapság találni huszonéves nőt egy kisvárosban komoly kapcsolatra, mert kb. 98%-uk foglalt, 1%-uk bár szingli, de nem ismerem őket, 1 % meg szingli de már elhagyta a várost. A számok csak szemléltetések.


f25


2013. jan. 6. 14:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%

Én elmúltam 20, de kb. én is így vagyok, mint te:)

Mindig az 30., körüli, már foglalt pasik jönnek be. De halál komolyan, mindig olyanba zúgok bele, akiben nem kéne :(

2013. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ez nem feltétlenül igaz. Én 20 éves voltam, amikor lehúztam egy évet úgy, hogy konkrétan úgy éreztem már nincs olyan ember ezen a világon, akinek én megfelelnék. Nem tartom magamat rondának, sem hülyének, még is úgy éreztem, hogy az értelmes pasasok engem messziről elkerülnek, sőt... talán abban az időszakban még az értelmetleneknek sem kellettem és nem tudom miért van ez.

Talán igaz az az állítás, hogy mindig akkor kell az ember másoknak, amikor éppen foglalt?

Na mindegy, a lényeg, hogy amikor igazán vágytam rá, akkor nem jött senki... most hogy van párom, hirtelen többen is rájönnek, hogy de jó lenne, ha... Na akkor most hogy van ez?

Igazán nehéz megfelelő párt találni és ha egyszer vége lesz a jelenlegi kapcsolatomnak netán, akkor nekem, huszonéves nőként is nehéz lesz ismét NORMÁLIS párt találni, nem hiszem hogy ez a férfiak kiváltsága lenne. :) 22/L

2013. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én most már 1éve vagyok egyedül és nem jön senki.Bezzeg amikor volt barátom több srác is bepróbálkozott. Most már én is kezdek kétségbeesni.. :D

21/L

2013. jan. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sztem nem 98%-uk foglalt, viszont a normális lányok 100%-a az.
2013. jan. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon bonyolult kedves kérdező! Szinte csak párkapcsolatban élő nők járnak szórakozni = akikkel találkozhatsz. A szinglik vagy otthon ülnek vagy társasággal mennek szórakozni, akkor meg nincs bátorságod odamenni hozzájuk. A szórakozás nem feltétlenül csak diszkót jelent, ilyen a gyalogtúra, kiállítás, mozi, színház, koncert.

A párkapcsolatban élő nők, ha boldogok, ez sugárzik róluk és a tömegben is feltűnik a férfiaknak, ezért van, hogy több a bepróbálkozás a kapcsolatban élőknél.

A görcsösen akarás se tesz jót a pártalálásban.

28F

2013. jan. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%

aki 20 felett egyedül van, az általában nem akar pasit, frigid, vagy valami más baj van vele, vagy frissen szakított a pasijával

ráadásul egy nőnek sokkal könnyebb partnert találni, mint egy férfinek, pasiból túlkínálat van, a nők meg válogathatnak


a normálisabb lányok 99%-a tényleg hamar elkel, sajnos ez így van

ezért is mondom, hogy nem szabad egy pasinak sokáig várni a társkereséssel, ismerkedéssel, mert hamar elkelnek a lányok, akik csak kicsit is vállalhatóak, normálisak, szépek


ami marad, az a csúnya, kövér, buta, műveletlen, frigid, személyiségzavaros, ribis, karrierista nőszemélyek

ezek meg kellenek a francnak

2013. jan. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó respect!!!!!
2013. jan. 6. 15:43
 8/13 anonim ***** válasza:
szóval ha én most fogom betölteni a 20at, és eddig még nem volt pasim akkor én csúnya, kövér, buta, műveletlen, frigid, személyiségzavaros, ribis, karrierista nőszemély vagyok? jajj de kedves vagy :)) ...
2013. jan. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó, ha csúnya helyett válogatóst írsz, akkor valóban ezek közül vmelyik lehetsz.
2013. jan. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti, ki ítélkezett Feletted? Senki sem. Saját önbizalomhiányodból kifolyólag ne rajtam vezesd le. :)


UI: némelyik lány hajlamos többet gondolni magáról, mint aki a valóságban. :D

2013. jan. 6. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!